Dovozce bezlepkových potravin

Vážení obchodní partneři, zákaníci,


Naše firma bude letos zavřená v době od 24. 12. 2018 do 2. 1. 2019.

1/Poslední zboží půjde Českou poštou v pondělí 17. 12. - První po Novém roce v PO 7. 1.
2/Poslední závoz do PRAHY bude v úterý 18.12. - První závoz bude v  ÚT 8. 1.
3/Poslední zboží Slovenskou poštou půjde ve středu 19.12. - První  ve ST 9. 1.
4/ Poslední závoz do BRATISLAVY bude ve čtvrtek 20. 12. - První závoz bude ve ČT 10. 1.

Poslední závozy a výdeje z našeho velkoskladu budou ve čtvrtek 20. 12. 2018.
První závozy a výdeje z našeho velkoskladu budou od pondělí 7.1.2019

Přejeme Vám krásné prožití svátků vánočních a v novém roce 2019 mnoho štěstí a pracovních úspěchů.

 

Bezlepková dieta jako způsob životního stylu

Bezlepková dieta

Možná si pomyslíte, že člověk, který se dobrovolně vzdá lepku, nemůže být normální, opak je ale pravdou. Pro ty z vás, které zajímá zdravý životní styl a rádi experimentujete s vegetariánskými a veganskými pokrmy, určitě zaujme i bezlepková dieta. Bezlepkovou dietu mají nařízenou především celiaci a dále pak jedinci trpící intoleranci na lepek, kteří se rozhodli vyhnout práškům. Samozřejmě se pro bezlepkovou dietu můžete rozhodnout taktéž dobrovolně, tedy aniž byste trpěli výše uvedenými problémy. Bezlepková dieta je prostě určena všem těm, kteří chtějí zdravě jíst a žít.

Proč bezlepková dieta?

V posledních několika letech totiž stoupl počet lidí trpící potravinovou alergií či intolerancí. Horší je, že minimálně stejný počet lidí, o kterých se ví, dál dennodenně nakupuje potraviny s lepkem, protože svědivý edém připisují špatnému šampónu. Každý z nás může mít jiné příznaky, nejlepší je prostě lepek vysadit a zkusit to nějakou tu chvilku bez něj právě s pomocí bezlepkové diety. Jedině tak se bezpečně přesvědčíte, zda vás lepek trápí o trochu více, než ty ostatní. I velké množství potravinových alergiků se poslední dobou začalo orientovat na bezlepkovou dietu.

Říká se, všeho moc škodí. A to stejné platí u potravin s obsahem lepku. Smutné je, že jich neustále přibývá. Mnohé alergie si lidstvo způsobuje samo, proč tedy ne tu na lepek. Stravování bez takového množství lepku jako doposud nemusí být nudné ani komplikované. Vyzkoušejte díky bezlepkové dietě a mnoha jejích receptům nové chutě, tentokrát ale bez lepku.

Více o bezlepkové dietě na Wikipedii


Objevte chuť bezlepkových potravin Schär


<< Zpět na články