Dovozce bezlepkových potravin

AKTUÁLNÍ INFORMACE K DODÁVKÁM ZBOŽÍ

Vážení zákazníci,

s ohledem na aktuální vývoj situace výskytu koronaviru a s ním spojeného několikanásobného zvýšení poptávky, bychom Vás chtěli informovat, že firma Dr. Schär má výrobní haly v celé Evropě a všechny jsou stále v plném provozu. Z kapacitních důvodů však výrobce není schopen pokrýt současnou velmi vysokou poptávku. Z tohoto důvodu Vás žádáme, abyste si nevytvářeli nadbytečné zásoby a s ohledem na ostatní objednávali jen zboží, které opravdu potřebujete.

Děkujeme za pochopení.

Bezlepková dieta jako způsob životního stylu

Bezlepková dieta

Možná si pomyslíte, že člověk, který se dobrovolně vzdá lepku, nemůže být normální, opak je ale pravdou. Pro ty z vás, které zajímá zdravý životní styl a rádi experimentujete s vegetariánskými a veganskými pokrmy, určitě zaujme i bezlepková dieta. Bezlepkovou dietu mají nařízenou především celiaci a dále pak jedinci trpící intoleranci na lepek, kteří se rozhodli vyhnout práškům. Samozřejmě se pro bezlepkovou dietu můžete rozhodnout taktéž dobrovolně, tedy aniž byste trpěli výše uvedenými problémy. Bezlepková dieta je prostě určena všem těm, kteří chtějí zdravě jíst a žít.

Proč bezlepková dieta?

V posledních několika letech totiž stoupl počet lidí trpící potravinovou alergií či intolerancí. Horší je, že minimálně stejný počet lidí, o kterých se ví, dál dennodenně nakupuje potraviny s lepkem, protože svědivý edém připisují špatnému šampónu. Každý z nás může mít jiné příznaky, nejlepší je prostě lepek vysadit a zkusit to nějakou tu chvilku bez něj právě s pomocí bezlepkové diety. Jedině tak se bezpečně přesvědčíte, zda vás lepek trápí o trochu více, než ty ostatní. I velké množství potravinových alergiků se poslední dobou začalo orientovat na bezlepkovou dietu.

Říká se, všeho moc škodí. A to stejné platí u potravin s obsahem lepku. Smutné je, že jich neustále přibývá. Mnohé alergie si lidstvo způsobuje samo, proč tedy ne tu na lepek. Stravování bez takového množství lepku jako doposud nemusí být nudné ani komplikované. Vyzkoušejte díky bezlepkové dietě a mnoha jejích receptům nové chutě, tentokrát ale bez lepku.

Více o bezlepkové dietě na Wikipedii


Objevte chuť bezlepkových potravin Schär


<< Zpět na články