Dovozce bezlepkových potravin

AKTUÁLNÍ INFORMACE K DODÁVKÁM ZBOŽÍ

Vážení zákazníci,

s ohledem na aktuální vývoj situace výskytu koronaviru a s ním spojeného několikanásobného zvýšení poptávky, bychom Vás chtěli informovat, že firma Dr. Schär má výrobní haly v celé Evropě a všechny jsou stále v plném provozu. Z kapacitních důvodů však výrobce není schopen pokrýt současnou velmi vysokou poptávku. Z tohoto důvodu Vás žádáme, abyste si nevytvářeli nadbytečné zásoby a s ohledem na ostatní objednávali jen zboží, které opravdu potřebujete.

Děkujeme za pochopení.

Staňte se naším obchodním partnerem

Pokud máte zájem o rozšíření Vašeho sortimentu potravin o kvalitní bezlepkové výrobky Schär, prosím kontaktujte paní Beatrici Hamříkovou na info@kleis.cz  nebo telefonicky, mob. 774 721 026.

Podmínkou pro odběr Schär výrobků za VO ceny je, že máte kamenný nebo internetový obchod s potravinami, pekárnu, cukrárnu, pizzerii, lékárnu  nebo restauraci. Pokud tuto podmínku splňujete, prosíme o zaslání výpisu ze ŽL nebo OR. Stačí nascenovat a poslat emailem. Posílejte pouze originály výpisu. Neposílejte odkazy na webové stránky ani vytištěný výpis z internetových stránek.

Po ověření, že skutečně splňujete obchodní podmínky, Vám budou zaslány podrobnější informace k odběru Schär výrobků vč. VO ceníku. Prosíme také uvést přesnou dodací adresu vč. názvu prodejny pokud je odlišná v ŽL.

Děkujeme