Celozávodní dovolená od 4. 7. do 8. 7. 2016

Rádi bychom informovali všechny obchodní partnery a zákazníky, že naše firma KLEIS, spol. s.r.o. čerpá ve dnech od 4. 7. do 8. 7. 2016 CELOZÁVODNÍ DOVOLENOU.

V tomto termínu nebude možné zboží přijímat ani odesílat. 

Poslední vykrytí všech objednávek bude ve 26. týdnu - od 27. 6. - 1. 7. 2016

První vykrytí všech objednávek bude ve 28. týdnu od 12. 7. 2016.

Pouze v pondělí 11. 7. 2016 nebudou vykryty žádné objednávky. Týká se to hlavně zákazníků kterým se posílá zboží Českou poštou.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem krásné léto.

Recepty - bezlepková strava

Zajímá vás bezlepková strava, hledáte konkrétní recepty, abyste si mohli sestavit pestrý bezlepkový jídelníček a vaše bezlepková strava tak byla chutná a zdravá? Připravili jsme pro vás nejoblíbenější recepty, s nimiž bude vaše stravování konečně plnohodnotné a bez stereotypu.

Recepty na bezlepkové dezerty

→ Bezlepkové gofry - recept pro celiaky (1)

→ Bezlepkové malinové tiramisu - recept pro celiaky (1)

→ Bezlepkové palačinky - recept pro celiaky (1)

→ Bezlepkové vafle - recept pro celiaky (1)

→ Bezlepkový malinový tvarohový dezert s ovocem - recept pro celiaky (1)

Bezlepková strava s produkty Schär

Bezlepková strava není jednoduchou záležitostí, především pokud máte problém se sháněním vhodných ingrediencí. Veškeré výše uvedené recepty pro Vás budou snadné na přípravu, neboť využívají pouze bezlepkové výrobky Schär, které jsou dostupné ve všech známých obchodních řetězcích po celé ČR a SR. Chtěli jsme Vám ukázat, že bezlepková strava nemusí být něčím nesplnitelným, ale že dnes již má řada celiaků velké možnosti, jak své problémy řešit bez toho, aby byli omezeni v pestrosti a chutnosti připravovaných pokrmů.

Bezlepková strava

Přejeme Vám, ať je vaše bezlepková strava co nejvíce chutná a pokud vymyslíte zajímavý recept, budeme rádi, když se s námi o něj podělíte.